.

Misyon ve Vizyon

    Misyon

Sanat, tasarım, iletişim ve teknolojinin birlikteliğini ön plana koyan; kalite odaklı bir eğitimle, 21. yüzyılın farklı gereksinim ve olanaklarını, sektörel talepler doğrultusunda değerlendirebilen; akılcı, yaratıcı, estetik bakış açısı gelişmiş, sanatsal ve bilimsel yetkinliğe sahip; araştıran ve sorgulayan, ekip çalışmasına yatkın ve etkili iletişim kurabilen, global düşünüp kültürel değerlerine bağlı olan, mesleki donanımı ve alanıyla ilgili özgüveni tam bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiştir.

 

    Vizyon

Güncel teknolojiyi temel alan bölümler sayesinde sektörde rahatlıkla istihdam edilebilecek yaratıcı liderleri ve profesyonelleri yetiştiren, teorik ve pratik yönden en nitelikli olanlarını lisansüstü seviyede eğitime teşvik eden kendi insan kaynağını üretmek için yoğun bir çaba içerisinde olan bir fakülte olmak.

Fakültemiz, bu misyon ve vizyon doğrultusunda açılan Görsel İletişim Tasarımı, Çizgi Film ve Animasyon ile Dijital Oyun Tasarımı bölümleriyle küresel çapta istihdam olabilecek profesyoneller yetiştirme amacındadır.  

hakkımızda

  • genel bilgi
  • yönetim
  • idari personel